0 Öğrenci

0+ Eğitmen

0 Ülke

0+ Ders

Saksı Kampüs Avantajlarını Keşfet

Aylık paketlerde %20 İndirim!

Düzenli derslerle yüksek notları garantile ve indirimli fiyatlardan yararlan.

%20

Sıkça Sorulan Sorular

Üniversitenin müfredatına hakim deneyimli eğitmenlerden, özel dersler ve ödev yardımıyla derslerinden başarıyla geç.

Saksı Kampüs, üniversite derslerinde en iyi eğitmenlerden özel ders, ödev yardımı ve eğitim koçluğu alabileceğin bir eğitim platformudur.
Saksı Kampüs eğitmenleri akademik olarak kendini ispatlamış, en iyi üniversitelerden seçilen üniversite öğrencileri ve akademisyenlerden oluşur. Eğitmenler, akademik ve pedagojik olarak kapsamlı bir değerlendirmeden geçerler.
Saksı Kampüs’te üniversite seviyesi derslerinde hizmet verilir. Mühendislikten sosyal bilimlere kadar çok geniş bir yelpazede uzman eğitmenler bulunmaktadır.
Saksı Kampüs’te her öğrenci özeldir ve her öğrencinin talebiyle ayrı ayrı ilgilenilir. Sürecin başından sonuna kadar eğitim danışmanlarımız her soruna cevap verir ve taleplerini yerine getirmeye çalışır. Aldığın her hizmette %100 memnuniyet politikasıyla çalışıyoruz.
Ders talebinizi oluşturduktan sonra eğitim danışmanımız seni arar ve ihtiyacına göre en uygun eğitmenle sistemde eşleştirir. Eğitmeninle tanışıp ders planınızı oluşturduktan sonra planladığınız dersler takviminde gözükür. Takvimdeki linke tıklayarak yaklaşan derslere katılabilirsin.
Ders zamanı geldiğinde Saksı Kampüs’ün çevrimiçi ders odasına bağlanarak seçtiğin eğitmenden birebir veya grup canlı dersleriyle öğrenebilirsin.En iyi öğrenme deneyimi için beyaz tahta, dosya paylaşımı, metin düzenleyici, ses/video bağlantısı ve daha birçok özellik bir arada.
Dilediğin zaman, dilediğin yerde derse katılabilirsin. Sunduğumuz teknoloji sayesinde sana çok uzaktaki bir eğitmenle yan yanaymışçasına ders işleyebilir, ulaşımla vakit kaybetmezsin.
Dersler birebir veya 5 kişiye kadar grup halinde alınabilir.
Grup dersleri sayesinde arkadaşlarınla beraber daha az ücret ödeyerek daha uygun fiyata dilediğiniz eğitmenle çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.
Her dersin süresi 50 dakikadır. Beyaz tahta eşliğinde öğrenci eğitmenlerle çalışır, videolu örnekleri inceler, ihtiyacına göre konu anlatımları ya da soru çözümleriyle Saksı Kampüs güvencesiyle en iyi öğrenme deneyimini yaşar.
Bütün dersler kayıt edilebilir ve daha sonra izlemek için saklanabilir.
Derse katılabilmek için bir bilgisayar ve internet bağlantınız olması yeterlidir. Eğitmenle daha etkin iletişim kurabilmek adına mikrofon bulundurulması önerilir.
Öğrenci destek hattımız 7/24 aktif olarak çalışmaktadır. Öğrencileri uygun eğitmenlerle eşleştirmek için gece saatlerinde bile buradayız. Aradığınız eğitmeni bulamazsan Whatsapp hattımıza mesaj gönderebilirsiniz ve eğitim danışmanlarımız sizi en uygun eğitmenle her zaman eşleştirir.
Saksı Kampüs içerisinde bulunan LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) ile öğrenci baştan sona bütün eğitim yolculuğunu organize edebilir ve 3. parti uygulamalara gerek olmadan Saksı Kampüs’ü kişisel ders çalışma alanına dönüştürür.
Saksı Kampüs tarafından platform içerisinde sunulan bir sanal sınıf, öğrencinin bütün programını görüntüleyebileceği bir takvim, eğitmenlerle iletişime geçip talep oluştulabileceği bir sohbet odası, profil, forum ve daha birçok özellik tek bir platformda kullanıma sunulmuştur.
Saksı Kampüs’ün yeni ürünü LMS sayesinde öğrenciler ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden karşılar. En iyi öğrenme deneyimi için ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı.
Saksı Kampüs uygulamasını Google Play ve App Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilir ve sistemde yer alan çözümlü soruları hiçbir ücret ödemeden görüntüleyebilirsiniz.
Üniversite ve lise kategorilerinde 30’dan fazla bölüm ve yüzlerce ders arasında sorular sorabilirsiniz.
Saksı Kampüs’te sorular ekibimiz tarafından seçilen binlerce eğitmen tarafından cevaplanıyor. Eğitmenlerin seçtikleri derslerdeki başarısı, Saksı Kampüs ekibi tarafından Eğitmen Yeterlilik Testi ve not dökümleri ile değerlendiriliyor.
Sorular ortalama 1 saat içerisinde cevaplanır.
Saksı Kampüs uygulamasını Google Play ve App Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilir ve sistemde yer alan çözümlü soruları hiçbir ücret ödemeden görüntüleyebilirsin.
Saksı Kampüs’te her öğrenci için uygun eğitmen bulunur ve her dersinin, ödevinin sıkı takibi yapılır. Tek bir platformdan çocuğunuzun bütün ders durumunu takip edebilirsiniz. Öğrencinin eğitimi eğitmenlerin özel notları ve zengin içeriklerle desteklenir. Türkiye’nin en iyi eğitmenleri yer ve zaman fark etmeden öğrenciye en katkı sunar. Eğitim danışmanlarımızla istediğiniz zaman iletişime geçerek talep oluşturabilir ve çocuğunuzun durumunu değerlendirebilirsiniz. Eğitmenlerimiz her zaman çocuğunuz ile ilgili aylık rapor oluşturur ve sizle durumu paylaşırız.
Saksı Kampüs eğitmenleri akademik olarak kendini ispatlamış, en iyi üniversitelerden seçilen üniversite öğrencileri ve akademisyenlerden oluşur. Eğitmenler, akademik ve pedagojik olarak kapsamlı bir değerlendirmeden geçerler.
Saksı Kampüs her zaman %100 memnuniyet politikası ile hareket eder. Eğitmenlerimize her zaman güveniyoruz; fakat talebiniz doğrultusunda eğitmeninizi değiştirir ve devam eden dersleriniz aksamadan sizi yeni eğitmenimizle buluştururuz.
En hızlı çözüm için whatsapp hattımızdan ya da site üzerinden talep oluşturarak eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz ve çocuğunuz için en uygun eğitmeni beraber bulabiliriz.
Ders alınan ortam tamamen güvenlidir ve eğitmenlerimizin hepsi akademik değerlendirmenin yanı sıra pedagojik değerlendirmeye de tabi tutulur. Bilgileriniz ve ders içerikleri sadece sizde kalır ve kimseyle paylaşılmaz.
Eğitim danışmanımız aylık olarak sizleri arar ve ilerleme hakkında bilgi verir. Dilerseniz eğitim danışmanı ve eğitmenimizle toplantı talep edebilir ve gelişimi sorabilirsiniz. Aynı zamanda, gelişmiş Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde çocuğunuzun aldığı dersleri inceleyebilir ve öğretmenin ders sonu notlarını takip edebilirsiniz.
Web sitemizde yer alan talep formunu doldurarak başvurunuzu bize iletebilirsiniz. Ekibimiz değerlendirme sonrası size dönüş yaparlar.
15 dakika bekledikten sonra durumu eğitim danışmanlarımıza haber vermeniz gerekir. Ardından eğitim danışmanlarımız konu ile ilgilenecektir.
Aylık kazancınız bir sonraki ayın 7. ve 10. günleri arasında yapılır.
Kişisel bilgilerinizi hiçbir öğrenci ve ebeveyni ile paylaşmamanız gerekir. Derslerin devamı ve sürdürülebilirliği için kişisel bilgileriniz talep edilirse durumu bize bildirmeniz gereklidir.
Bağımsız olarak çalışıyorsunuz ve bu nedenle herhangi bir sözleşmeye bağlı değilsiniz. Aylık kazancınızı vergi dairesine ve sigorta kurumuna bildirmeniz sizin münferit yükümlülüğünüzdür.
Kişisel verileriniz güvenli bir sunucuda KVKK kapsamına uygun olarak güvenli sunucularda saklanır.
Ödeme verileri, güvenli bir SSL bağlantısı aracılığıyla iletilir.
Sadece onaylı eğitmenler sistemde hizmet verir. Bütün dersler Saksı Kampüs güvencesi altındadır.
Saksı Kampüs

Daha fazla bilgi almak mı istiyorsun?

Üniversitenin müfredatına hakim deneyimli eğitmenlerden, özel dersler ve ödev yardımıyla derslerinden başarıyla geç.